Company & Corporate Health Management

W dzisiejszym świecie presja bycia najlepszym, dążenie do sukcesu i zupełny brak czasu często są przyczyną, że rośnie ilość godzin, które spędzamy w pracy. Wśród natłoku trudności, wymagań i coraz większych zobowiązań zawodowych, znalezienie sposobu na relaks, naładowanie wewnętrznych akumulatorów i regenerację ma wielkie znaczenie.

Zdrowi pracownicy – zdrowy bilans finansowy fimy

 

Ze względu na urlopy zdrowotne, zwiększone koszty opieki zdrowotnej i zmniejszenie produktywności, chorowici pracownicy mogą w realny sposób wpłynąć na złe wyniki finansowe firmy. Troska o swoich pracowników jest czymś więcej niż wypłaty i inne korzyści materialne. To także dbałość o zdrowie najlepszych pracowników. Kompleksowy program korporacyjnego wellness, jak i systemy relaksacyjne brainLight, które ułatwiają relaks w ciągu kilku minut, spowodują, że firma zdobędzie przewagę konkurencyjną w rekrutacji kompetentnych i wysoko wykwalifikowanych pracowników z jednej strony, z drugiej zaś zwiększy potencjał tych, którzy już pracują.

Systemy brainLight oferują:

  • 10-minutowe przerwy redukujące poziom stresu
  • zwiększenie wydajności pracy
  • pozytywne nastawienie do pracy

Wykorzystanie systemów brainLight przez grupę Adidas

 

Programy brainLight

Firma brainLight opracowała już około 190 programów które pomagają właściwie w każdym możliwym kierunku. Istnieją programy mentalne: motywujące, wpierające samouzdrawianie, poprawiające jakość snu, wspierające utratę wagi, wpierające sportowców wyczynowych, odzwyczajające od palenia, programy czysto medytacyjne, programy dla dzieci w różnym wieku.

Programy brainLight