Edukacja & Nauka

Twój mózg o wiele łatwiej zapamiętuje i przechowuje nowe informacje, kiedy wykorzystujesz wszystkie swoje zmysły, aby dowiedzieć się i nauczyć czegoś nowego. BrainLight-Synchro ułatwia trening mentalny, wykorzystując zdobycze neurotechnologii i zaprasza na ekscytującą podróż w świat łatwego i szybkiego uczenia się.

Bezstresowa nauka

BrainLight-Synchro toruje drogę do optymalnej zdolności uczenia się poprzez wykorzystanie metody zwanej sugestopedią opracowanej przez dr Lozanov. Strategia przedsiębiorstwa powinna zakładać holistyczne techniki uczenia się. Aktywizują one obie półkule mózgowe poprzez wykorzystanie muzyki relaksacyjnej oraz poddanie się wizualizacji za pomocą okularów, co ułatwia zapamiętywanie słownictwa, dat, dłuższych tekstów.Ta popularna metoda wykorzystuje stan głębokiego odprężenia, a dzięki kojącym dźwiękom relaksacyjnej muzyki zwiększa także absorpcję wiedzy. Proces zapamiętywania zwiększa się o 80% podczas współgrania oddechu i muzyki.

Systemy brainLight oferują:

  • przyspieszone uczenie się
  • skupienie i utrzymywanie uwagi na szkoleniach
  • szybsze rozwiązywanie problemów

Programy brainLight

Firma brainLight opracowała już około 190 programów które pomagają właściwie w każdym możliwym kierunku. Istnieją programy mentalne: motywujące, wpierające samouzdrawianie, poprawiające jakość snu, wspierające utratę wagi, wpierające sportowców wyczynowych, odzwyczajające od palenia, programy czysto medytacyjne, programy dla dzieci w różnym wieku.

Programy brainLight