Hotel & Spa

Zaoferowanie swoim gościom możliwości odświeżenia w pokoju wyposażonym w luksusowy fotel do masażu shiatsu z audiowizualnym systemem relaksacji odpręży nawet najbardziej wymagającego podróżnego. Korzystanie z systemów brainLight można włączyć w system odnowy biologicznej lub do pakietu odnowy biologicznej.

Znalezienie sposobu na dobre samopoczucie dla swoich gości

 

W dynamicznie rozwijającej się branży hotelarskiej i odnowy biologicznej konkurujące ze sobą firmy mają świadomość, że zadowolenie gości jest priorytetem numer jeden, gdyż ich żądania nigdy nie były wyższe.
Oczekują oni jak najlepszego relaksu w Hotelu i Spa. Klienci, także biznesowi, poza standardowymi opcjami odnowy biologicznej z basenem i sauną oczekują czegoś więcej. Szeroka gama systemów relaksacyjnych oferowanych przez brainLight bez wysiłku pomaga stworzyć miłą i ekskluzywną atmosferę do rozmów biznesowych.

Przykładowe programy:

  • „Spokój i równowaga w ciągu 20 minut”
  • „Budowanie pewności siebie”
  • „Radzenie sobie ze stresem”

Programy brainLight

Firma brainLight opracowała już około 190 programów które pomagają właściwie w każdym możliwym kierunku. Istnieją programy mentalne: motywujące, wpierające samouzdrawianie, poprawiające jakość snu, wspierające utratę wagi, wpierające sportowców wyczynowych, odzwyczajające od palenia, programy czysto medytacyjne, programy dla dzieci w różnym wieku.

Programy brainLight