Eventy & Imprezy Firmowe

BrainLight świadczy usługi mind wellness na 50 do 60 imprez rocznie. Relaks „jednym naciśnięciem przycisku” jest ucztą dla zmysłów, hitem każdego eventu. BrainLight jest liderem w oferowaniu możliwości odnowy biologicznej, takich jak systemy relaksacyjne i audiowizualne.

Relaks jednym naciśnięciem przycisku

Tylko podczas imprez firmowych, na których są dostępne systemy BrainLight goście mają możliwość skorzystania z fotelu brainLight do masażu Shiatsu. Na innych eventach usługa taka jest rzadko oferowana. Dlatego eventy oferujące możliwość relaksacji lub wykonania zabiegów odnowy biologicznej dzięki systemom BrainLight szybko zyskują popularność wśród pracodawców i pracowników.
Jednym z przykładów jest event, który miał miejsce w ośrodku badawczym BMW, w trakcie której czterdziestu pracowników mogło cieszyć się sesjami relaksacyjnymi audio-wideo i masażem shiatsu. Te ” przyjemności” były efektem prezentacji przeprowadzonej przez trenera brainLight, której tematem była profilaktyka stresu.

Przykładowe zastosowanie:

  • imprezy korporacyjne
  • rocznice firmowe
  • imprezy motywacyjne dla pracowników

Programy brainLight

Firma brainLight opracowała już około 190 programów które pomagają właściwie w każdym możliwym kierunku. Istnieją programy mentalne: motywujące, wpierające samouzdrawianie, poprawiające jakość snu, wspierające utratę wagi, wpierające sportowców wyczynowych, odzwyczajające od palenia, programy czysto medytacyjne, programy dla dzieci w różnym wieku.

Programy brainLight