Fitness & Sport

Aby skutecznie budować mięśnie, ciało ludzkie wymaga delikatnej równowagi między skurczem mięśni i ich odpoczynkiem. Fotele do masażu brainLight mogą ją łatwo zapewnić. To dlatego systemy brainLight są doskonałe do użytku w salach gimnastycznych i siłowni, umożliwiając osobom trenującym odpoczynek i nabranie sił po wyczerpującym treningu, co łączy się także z odzyskiwaniem równowagi psychicznej.

Zastosowanie brainLight w siłowniach i klubach fitness

 

Najlepsi sportowcy dobrze znają klucz do sukcesu, a mianowicie powiązanie treningu kształtującego ciało z treningiem mózgu. Naukowcy odkryli, że 80% możliwości fizycznych jest określone przez kondycję psychiczną. Innym kluczowym elementem maksymalnej wydajności jest szybka regeneracja organizmu osiągana dzięki skutecznym metodom relaksacyjnym. Programy sportowe brainLight wspomagają najważniejsze obszary kształtowania osoby dążącej do sukcesu sportowego, takie jak: wzmacnianie pewności siebie i poczucia własnej wartości, trening pamięci mięśni oraz poprawę koncentracji.

Systemy brainLight oferują:

  • pomoc w uzyskaniu optymalnej wagi
  • regenerację po treningu
  • zwiększenie motywacji

Programy brainLight

Firma brainLight opracowała już około 190 programów które pomagają właściwie w każdym możliwym kierunku. Istnieją programy mentalne: motywujące, wpierające samouzdrawianie, poprawiające jakość snu, wspierające utratę wagi, wpierające sportowców wyczynowych, odzwyczajające od palenia, programy czysto medytacyjne, programy dla dzieci w różnym wieku.

Programy brainLight