Uroda & Zdrowie

Współczesne społeczeństwo dąży do piękna utożsamianego z jędrnym, zawsze młodym ciałem, przeznaczając miliardy dolarów na przemysł kosmetyczny. Jednak niektórzy ludzie zdają się świecić wewnętrznym blaskiem, są piękni niezależnie od wieku. Myślimy wtedy: jak im się to udaje? W czym tkwi ich sekret?

Zrelaksuj się i olśniewaj!

Otóż sekret piękna i urody leży w osiągnięciu równowagi wewnętrznej, której poszukuje coraz więcej ludzi. Systemy brainLight każdemu zapewniają relaks, co pomoże w odnalezieniu harmonii. To czyni go idealnym dodatkiem do każdego salonu piękności, studia kosmetycznego, salonu fryzjerskiego, solarium czy gabinetu medycyny estetycznej.
Potencjalni klienci mogą wybrać różne programy, aby odpocząć i nabrać sił pomiędzy zabiegami lub leczeniem lub skorzystać z opcji „all-inclusive”, łaczącej odnowę biologiczną z systemami brainLight.

Przykładowe zastosowanie:

  • jako dodatek do zabiegów kosmetycznych
  • w celu skrócenia czasu oczekiwania na zabieg upiększający
  • aby wydobyć wewnętrzne i zewnętrzne piękno człowieka

Programy brainLight

Firma brainLight opracowała już około 190 programów które pomagają właściwie w każdym możliwym kierunku. Istnieją programy mentalne: motywujące, wpierające samouzdrawianie, poprawiające jakość snu, wspierające utratę wagi, wpierające sportowców wyczynowych, odzwyczajające od palenia, programy czysto medytacyjne, programy dla dzieci w różnym wieku.

Programy brainLight